najwyższa jakość

Dzień dobry dniu ☀️ miło nam poinformować, że do grona naszych Partnerów dołącza firma Petgarden_pl 🐕🐔🐈‍ dokładając do puli pokaźne nagrody.
Na najlepszych Zawodników dystansu TST na 6 Łap🐾 czekają vouchery do sklepu internetowego o wartości:
1️⃣ miejsce – 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ PLN
2️⃣ miejsce – 5️⃣0️⃣0️⃣ PLN
3️⃣ miejsce -️ 2️⃣0️⃣0️⃣ PLN
Petgarden to:
🔸 producent drewnianych kurników, bud dla psów, domków dla królików, miękkich legowisk dla psów, legowisk dla kotów, domków drapaków dla kotów
🔸 producent domków i placów zabaw dla dzieci
🔸 wysoką jakość, estetyka i funkcjonalność.
🔸 wyroby z polskiego drewna najwyższej jakości oraz bezpiecznych farb z certyfikatem EN71.
🔸 wsparcie i fachową pomoc na każdym etapie zakupów
Petgarden oferuje szeroki wybór produktów dopasowanych do najbardziej wymagających klientów. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje ukochane zwierzaki oraz dzieci czuły się dobrze i komfortowo!
Domki dla dzieci i place zabaw – nowość w ofercie! Domki dla dzieci to prawdziwe marzenie każdego malucha. Stworzone z najwyższej jakości materiałów, są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne z możliwością pełnej personalizacji – od wyboru kolorów po dodanie unikalnych elementów. Zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie, stanowią idealne miejsce do zabawy i rozwijania kreatywności.
Kurniki drewniane – gwarancja najwyższej jakości i satysfakcji. Kurniki Petgarden to nie tylko schronienie, ale i wyjątkowa ozdoba każdego ogrodu. Wykonane z polskiego, certyfikowanego drewna, zapewniają komfort i bezpieczeństwo hodowlanym ptakom. Wyposażone są w funkcjonalne elementy takie jak grzędy, gniazda w formie budek oraz drabinki. W ofercie znajdziesz również kurniki z wybiegiem, które zapewniają przestrzeń, ochronę i łatwość utrzymania czystości.
Naszemu Partnerowi dziękujemy za wsparcie wydarzenia a Was zapraszamy do odwiedzenia strony 
 
Scroll to Top