FAQ

Pytania i odpowiedzi

Oczywiście, że będą, niemniej jednak pamiętaj, że:

  1. Nie gwarantujemy, że na nich będziesz (oczywiście nasza Ekipa Foto dołoży wszelkich starań, byś na nich był/a),  pamiętaj by przymocować numerek w widocznym od przodu miejscu, aby nasi fotografowie mogli odróżnić Cię od turystów ;))
  2. Fotografowie to też ludzie (wiemy, wiemy, dziwne, ale jednak), po całym dniu biegania za Tobą z aparatem na trasie po powrocie do domu chcą coś zjeść i odpocząć bo najzwyczajniej w świecie padają. Później zgrywają zdjęcia, wybierają, które się nadają, obrabiają je, wysyłają nam i my je publikujemy. Więc nie oczekuj, że zdjęcia pojawią się 3h po biegu 😉 Bądź cierpliwy, a na pewno nie pożałujesz.
  1. TAK!!!
  2. TAK, nawet jeśli jesteś super hiper utytułowanym sportowcem 🙂
  3. TAK, nawet jeśli biegasz tu treningowo i znasz te góry jak własną kieszeń 😉

Kartę Zawodnika można zdobyć na 2 sposoby:
✅ wypełniona – do pobrania na indywidualnym koncie Zawodnika na stronie https://b4sportonline.pl (po zalogowaniu -> przejdź do zakładki Moje wydarzenia -> znajdź odpowiednie wydarzenie -> Kliknij w ikonkę karty -> Karta zostanie pobrana)
✅ do samodzielnego wypełnienia – dostępna w Zakładce Karta Zawodnika na stronie 

Formuły uzależnione są od pory roku.

Winter: ❄️ 10km ❄️ 21km ❄️ 6 Łap ❄️ 47km ❄️ Downhill ❄️ Turbaczowe Love 6km ❄️ KIDS ❄️

Summer: ☀️ 5km ☀️ 11km ☀️ 6 Łap ☀️ 27km ☀️ 38km ☀️ 68km ☀️ KIDS

Szczegółowe info znajdziesz w zakładce wydarzenia.

TAK, ilość punktów odżywczych jest zależna od dystansu.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie w punkcie "Wyżywienie na trasie i punkty kontrolne"

Pakiet można odebrać w Biurze Zawodów w dniach oraz godzinach podanych w regulaminie danego wydarzenia oraz pakiecie informacji, który otrzymasz mailowo.

Zapisy na nasze wydarzenia znajdziesz na stronie https://b4sportonline.pl/turbacz_trail/

Szczegóły wkrótce

Zakupiony pakiet możesz oddać/odsprzedać i przepisać na inną osobę do dnia wskazanego w regulaminie. W celu przepisania pakietu należy skontaktować się z Organizatorem drogą mailową (kontakt@turbacztrail.pl) z maila podanego podczas rejestracji i przesłać swoje imię, nazwisko, dystans, a także dane Zawodnika, na którego ma zostać przepisany pakiet – imię, nazwisko, mail oraz potwierdzenie dokonania opłaty manipulacyjnej. Zawodnik, na którego ma zostać przepisany pakiet rejestruje się poprzez formularz zapisów bez dokonania opłaty (w kroku płatność należy wybrać płatność przelewem). Organizator nie ingeruje w rozliczenie między Zawodnikami. Za przepisanie pakietu na inną osobę Organizator pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 20 zł. Opłaty należy dokonać na konto Fundacji wskazane regulaminie, w tytule wpisując „Przepisanie pakietu imię i nazwisko na imię i nazwisko”.

Pakiet startowy można odebrać wyłącznie osobiście wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość do wglądu (dowód osobisty, paszport, cyfrowy dokument tożsamości w aplikacji mObywatel), gdyż przy odbiorze pakietu podpisujesz oświadczenie o starcie w biegu na własną odpowiedzialność.

Oczywiście, jeśli rejestrował_ś się z gwarancją kompletnego pakietu, wtedy jedynym warunkiem jest ukończenie biegu 😉

Tak, w zależności od wybranego dystansu. Info na temat limitów znajdziesz w tabeli w regulaminie danego wydarzenia. 

Do dnia wskazanego w regulaminie możliwa jest zmiana dystansu w ramach wolnych miejsc na dany dystans. W celu zmiany dystansu należy skontaktować się z Organizatorem drogą mailową (kontakt@turbacztrail.pl) z maila podanego podczas rejestracji i przesłać swoje imię, nazwisko, dystans na który jest się zapisanym oraz dystans na który chce się przepisać, a także potwierdzenie dokonania opłaty manipulacyjnej. Za zmianę dystansu Organizator pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 20zł. Zmiana dystansu z krótszego na dłuższy wymaga dokonania opłaty wyrównującej opłatę wpisową do wysokości obowiązującej w dniu dokonywania zmiany dystansu. W sytuacji zmiany dystansu na krótszy Organizator nie zwraca różnicy wpisowego.

Opłaty należy dokonać na konto Fundacji wskazane w regulaminie, w tytule wpisując „Zmiana dystansu imię i nazwisko”.

Oczywiście, Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego trasa zabezpieczona jest przez służby medyczne. Ponadto posiadamy ubezpieczenie OC oraz NNW.

Wrzuć go na mecie do pudełka z napisem "Zwrot chipów" 🙃

Jeśli tego nie zrobiłeś, wyślij nam maila, prześlemy Ci adres na jaki należy odesłać chipa.

Przed startem otrzymasz mailowo pakiet najważniejszych informacji.

Ponadto wszelkie informacje znajdziesz w regulaminie danego wydarzenia oraz na stronie www.

Jeśli masz Facebook'a dołącz do wybranego wydarzenia na naszym Fb oraz śledź naszego głównego Fb, tam pojawia się najwięcej aktualności dotyczących wydarzeń.

Przed startem otrzymasz mailowo pakiet najważniejszych informacji.

Ponadto wszelkie informacje znajdziesz w regulaminie danego wydarzenia. 

Jeśli masz Facebook'a dołącz do wybranego wydarzenia na naszym Fb oraz śledź naszego głównego Fb, tam pojawia się najwięcej aktualności dotyczących wydarzeń.

Zapisy

Scroll to Top