aktywny wypoczynek

Już jutro większość z Was będzie miała okazję przebiec po ścieżce Centrum Przyrodniczo-Edukacyjne Brama w Gorce 💚
Pamiętajcie, że również w pakietach znajdziecie vouchery do Centrum, aby móc odwiedzić ich raz jeszcze, na spokojnie 😎, aby popodziwiać widoki, pokontemplować w pięknych okolicznościach przyrody i skorzystać ze wszystkich atrakcji, jakie tam czekają 🥰
Centrum Edukacyjno-Przyrodnicze „Brama w Gorce” powstało z myślą o osobach poszukujących aktywnych form spędzania wolnego czasu w atrakcyjnych okolicznościach przyrody. Głównym celem było stworzenie unikalnego miejsca, które umożliwi czerpanie przyjemności z odkrywania lokalnych walorów przyrodniczych i krajobrazowych występujących naturalnie wzdłuż doliny potoku Kowaniec, a także poszerzanie swojej wiedzy przyrodniczej, kulturowej i historycznej o regionie.
Z myślą o najmłodszych, w obrębie parku edukacji przyrodniczej prowadzone są żywe lekcje przyrody i historii, sprzyjające zainteresowaniu tematyką ochrony naturalnego dziedzictwa Podhala poprzez zabawę i rekreację. Specjalizujemy się w organizacji warsztatów przyrodniczych dla dzieci i dorosłych. Różnorodność warunków przyrodniczych, utworzenie pawilonu edukacji botaniczno-zoologicznej oraz bogactwo naturalnej flory i fauny umożliwiło prowadzenie ciekawych i inspirujących zajęć w zakresu biologii, geografii i ochrony środowiska.
Atrakcyjny teren w połączeniu z bogatą infrastrukturą stanowią idealną propozycję do spędzenia czasu z rodziną lub ze znajomymi. Bacówka, wieże widokowe, galeria usytuowana w koronach drzew, bogate zaplecze gastronomiczne, edukacyjne i rekreacyjne składają się na pełną i przemyślaną ofertę turystyczną. Dodatkowo organizowane są ekspozycje okolicznościowe i imprezy plenerowe, pokazy, koncerty.
Dziękujemy za wsparcie wydarzenia 🧡💛
Scroll to Top