Słodkości, owoce, warzywa, pieczywo

Z dumą informujemy, że do grona Partnerów dołącza firma z 45-letnią tradycją – Pan Steskal 🍞
Duży wybór produktów tej firmy czekać na Was będzie na punktach żywieniowych
🍊🍌🥔🍞🥖🥪🍪🧁
Słodkości, owoce, warzywa, pieczywo, z których nasza kierowniczka Wiola wyczaruje pyszne tosty, kanapki z Nutellą, kanapki z dżemem i serem. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie 😋 jeśli chcecie zobaczyć, co dokładnie ma Was czeka, zerknijcie na stories 😉
Smacznego 😊
A po drodze na jutrzejszy start zapraszamy Was do odwiedzenia sklepu Pan Steskal, który znajduje się raptem 1300m od startu 👉 Kowaniec 153, Nowy Targ
Sklep czynny w godzinach 6.30-21.30
Pan Steskal wyrasta naturalnie z tradycji piekarsko-cukierniczej.
Rozwój firmy pozwolił na zakup domu towarowego w Rabce i nieruchomości pod budowę sklepów samoobsługowych w Nowym Targu. W ten sposób zaczęła się ich kupiecka historia, która trwa i której kolejne rozdziały są pisane od ponad 20 lat.
Ambicją firmy jest tworzenie miejsc przyjaznych dla Klientów – sklepów, do których chce się wracać. Przedsięwzięcia są planowane i realizowane ze szczególnym naciskiem na wygodę robienia zakupów, a także przyjemną atmosferę, jaka panuje w sklepach.
Nie mniej istotnym wyzwaniem jest zapewnienie w sklepach asortymentu nie tylko potrzebnego podczas codziennych zakupów, ale przede wszystkim najwyższej jakości. Ze szczególną troską o świeżość jedzenia, z poszanowaniem dla tradycji, z uwzględnieniem lokalnych dostawców, dbając jednocześnie o środowisko naturalne na wielu płaszczyznach. To wartości firmy Pan Steskal.
„Najwyższej jakości produkty w rozsądnej cenie”
Dziękujemy za wsparcie wydarzenia i witamy w gronie Partnerów 💙

Scroll to Top