bony o łącznej wartości 195zł

Oficjalnie witamy Krakowska Normobaria w gronie Partnerów 🤝
 
Aby urozamaicić Wam pakiet startowy spieszymy z informacją, że na każdego Zawodnika TST czekać będą bony o łącznej wartości 1️⃣9️⃣5️⃣ zł do Krakowskiej Normobarii.
 
Czy znasz dobroczynne działanie normobarii?
 

Tlenoterapia w nadciśnieniu jest skutecznym sposobem leczenia urazów, wspomagania regeneracji i poprawy warunków — zarówno psychicznych, jak i fizycznych.
Wpływ komory normobarycznej na sportowców:
1. ZWIĘKSZENIE WYDOLNOŚCI dzięki:
✅️ Angiogenezie > Im więcej krwi może napłynąć do kluczowych obszarów ciała, tym wyższa jest wydolność organizmu. Tlenoterapia w nadciśnieniu służy angiogenezie, czyli tworzeniu nowych naczyń krwionośnych. Dzięki większej liczbie dróg przepływu krwi w całym ciele — więcej tlenu dociera do serca, płuc i tkanki mięśniowej. Zapobiega to zmęczeniu i bolesności mięśni.
✅ Komórkom macierzystym > Komórki macierzyste mogą zaistnieć jako dowolny typ komórek w ludzkim ciele. Ośmiokrotnie zwiększona produkcja komórek macierzystych wspiera serce, płuca i mięśnie. Płuca oddychają głębiej i wydajniej, co pozwala sportowcom osiągać wyższe wyniki przez dłuższy czas bez zadyszki. Serce jest w stanie wypompować więcej natlenionej krwi do innych narządów i mięśni, a wzrost mięśni następuje w szybszym tempie.
2. ZMNIEJSZENIE RYZYKA KONTUZJI > Zmęczenie i kontuzje mogą poważnie zaszkodzić przewadze konkurencyjnej. Wyścigi wymagają intensywnego skupienia poznawczego przez dłuższy czas. Nawet małe ruchy dłoni czy stopy mogą zadecydować o tym, czy skończysz jako pierwszy, czy upadniesz. Tlenoterapia zwiększa tak zwaną sprawność poznawczą. Pomaga w takich obszarach, jak uwaga, koncentracja i szybkość przetwarzania informacji.
3. SZYBSZA REGENERACJA poprzez
✅ lepszy sen > sen jest niezbędny do regeneracji organizmu po ciężkim treningu. Ale czasami, w zależności od urazów, codziennych stresorów i presji, z jaką zmagają się sportowcy, dobrej jakości sen jest tylko marzeniem.
✅ wsparcie dla mitochondriów > tlenoterapia przerywa cykl stanów zapalnych, których często doświadczają sportowcy
✅ odbudowę przy udziale licznych komórek macierzystych

☆ W tym sezonie bądź w najlepszej formie ☆

Krakowska Normobaria
ul. Szyllinga 64a, Kraków
☎️ 690 853 640

Scroll to Top